Nauczyciele według przedmiotów

przedmiot nauczyciel kontakt
Język polski  mgr Lucyna Adamek – Egiert mgr Magdalena Szymańska mgr Violetta Porębiak mgr Małgorzata Nowak vice-dyr_szkola@zskleszczewo.pl
m.szymanska@zskleszczewo.pl
v.porebiak@zskleszczewo.pl
m.nowak@zskleszczewo.pl
 Matematyka  mgr Katarzyna Boruszak mgr inż. Regina Piotrowska mgr inż. Marzena Socha mgr Danuta Wojciechowska mgr Roman Sobczyński k.boruszak@zskleszczewo.pl
r.piotrowska@zskleszczewo.pl
dyrektor@zskleszczewo.pl
d.wojciechowska@zskleszczewo.pl
r.sobczynski@zskleszczewo.pl
 Chemia  mgr inż. Regina Piotrowska r.piotrowska@zskleszczewo.pl
 Fizyka  mgr Katarzyna Boruszak k.boruszak@zskleszczewo.pl
 Przyroda  mgr Agnieszka Mużyło a.zebala@zskleszczewo.pl
 Biologia  mgr Agnieszka Mużyło a.zebala@zskleszczewo.pl
 Informatyka  mgr Roman Sobczyński mgr Danuta Wojciechowska r.sobczynski@zskleszczewo.pl
d.wojciechowska@zskleszczewo.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa mgr Roman Sobczyński r.sobczynski@zskleszczewo.pl
 Geografia  mgr Krzysztof Porębiak k.porebiak@zskleszczewo.pl
 Historia  mgr Małgorzata Nowak mgr Barbara Kotecka – Szelągowska m.nowak@zskleszczewo.pl
b.szelagowska@zskleszczewo.pl
Wiedza o społeczeństwie  mgr Barbara Kotecka – Szelągowska b.szelagowska@zskleszczewo.pl
 Muzyka  mgr Bartosz Piłat b.pilat@zskleszczewo.pl
 Technika  mgr Krzysztof Porębiak k.porebiak@zskleszczewo.pl
 Plastyka  mgr Justyna Dziel j.dziel@zskleszczewo.pl
Język angielski  mgr Ewa Żak – Kujawa mgr Ewelina Kowalewska mgr Magdalena Pilch-Karasińska e.zak-kujawa@zskleszczewo.pl
e.kowalewska@zskleszczewo.pl
m.karasinska@zskleszczewo.pl 
 Język niemiecki  mgr Elżbieta Łuczak e.luczak@zskleszczewo.pl
 Wychowanie fizyczne  mgr Arkadiusz Borowicz mgr Magdalena Bytniewska mgr Jarosław Bytniewski a.borowicz@zskleszczewo.pl
m.bytniewska@zskleszczewo.pl
j.bytniewski@zskleszczewo.pl
 Religia  mgr Violetta Lewandowska mgr Dominik Rydian mgr Robert Skwarek v.lewandowska@zskleszczewo.pl
d.rydian@zskleszczewo.pl
r.skwarek@zskleszczewo.pl
 Wychowanie do życia w rodzinie mgr Magdalena Szymańska m.szymanska@zskleszczewo.pl
 Logopedia  mgr Ewa Kornecka mgr Monika Bogusławska e.kornecka@zskleszczewo.pl
m.boguslawska@zskleszczewo.pl
Edukacja wczesnoszkolna  mgr Hanna Doroszewska-Furmanek mgr Karolina Staszyńska mgr Elżbieta Zimniak mgr Emilia Szumińska mgr Marta Gałęska mgr Anita Orzech mgr Katarzyna Kuźmamgr Karolina Księżuk h.doroszewska-furmanek@zskleszczewo.pl
k.staszynska@zskleszczewo.pl
e.zimniak@zskleszczewo.pl
e.stachowiak@zskleszczewo.pl
m.galeska@zskleszczewo.pl
a.orzech@zskleszczewo.pl
k.kuzma@zskleszczewo.pl
k.ksiezuk@zskleszczewo.pl
Przedszkole  mgr Maria Gajewska mgr Beata Wolińska-Koper mgr Małgorzata Ciesielska mgr Donata Michałowska mgr Monika Bogusławska mgr Ewa Pucek mgr Ines Mańczak mgr Anna Tyma mgr Anna Dyczak-Olejniczak vice-dyr_przedszkole@zskleszczewo.plb.wolinska-koper@zskleszczewo.pl
m.ciesielska@zskleszczewo.pl
d.michalowska@zskleszczewo.pl
m.boguslawska@zskleszczewo.pl
e.pucek@zskleszczewo.pl
i.manczak@zskleszczewo.pl
a.tyma@zskleszczewo.pl
a.olejniczak@zskleszczewo.pl